TERMOMONT Litomyšl / Brno / Praha

  • Přečerpávací stanice

Vzduchotechnika

  • Technický vzduch
  • Teplovzdušné vytápění
  • Odsávání
  • Odvětrání

Klimatizace

  • Topení
  • Chlazení
  • Odvlhčení
  • Čištění vzduchu

Rozvody plynu a médií

  • Domovní a průmyslové plynovody
  • Kapaliny
  • Plyny
  • Sypký materiál
  • Chemikálie

Požární ochrana

  • Sprinklery
  • Hydranty
  • Požární ucpávky a klapky

Měření a regulace

  • Řízení systémů
  • Průmyslová automatizace

Kariéra

Aktuální nabídka volných pozic pro zaměstnání na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr ve společnosti TERMOMONT s.r.o.

Nákupčí TZB

Zajímá Vás práce v prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti? Chcete být součástí příjemného kolektivu? Rád/a pracujete v práci, kde můžete práci ovlivnit, na Vašem názoru záleží a zaměstnavatel si Vás váží?
Pokud jste odpověděl/a ano, přihlaste se na náš inzerát a staňte se součástí našeho týmu!

Co bude Vaší pracovní náplní?

  • Nákup materiálů a technických komponentů TZB
  • Příprava podkladů pro výběrová řízení dodavatelů
  • Vyjednávání o cenových kalkulacích dodavatelů
  • Aktivní komunikace s dodavateli a vybranými obchodními partnery

Co od Vás očekáváme?

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Pracovní praxi minimálně 5 let v oblasti nákupu
  • Uživatelská úroveň práce s MS Office (především Excel)
  • Analytické myšlení (orientace v tabulkách, práce s čísly)
  • Systematičnost, pečlivost, smysl pro detail
  • Výborné vyjednávací schopnosti
  • Proaktivní přístup
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci

Co Vám nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Motivující platové ohodnocení
  • Průběžné vzdělávání v oboru
  • Perspektiva seberealizace a dlouhodobé spolupráce
  • Benefity:
    mobilní telefon, příspěvky na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a pojištění odpovědnosti, sick days – dny volna pro případ nemoci, slevy na firemní výrobky, příspěvky na volnočasové aktivity, profesní vzdělávání a kurzy.

Realizátor/mistr zakázek TZB (ÚT, CHL, ZTI, plyn, VZT)

Vyznáte se v TZB, baví Vás organizování, vedení týmu a řešení různých úkolů? Pak by Vás mohla zaujmout naše nabídka na pozici realizátora zakázek.

Jsme ryze českou společností poskytující služby v oblasti technických zařízení budov.
Na pobočku v Litomyšli hledáme kolegu/kolegyni na pozici realizátora zakázek.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • řízení a koordinace zakázek v oblasti vytápění, chlazení, ZTI, plynu a vzduchotechniky
  • vedení a řízení montérů na stavbě
  • řízení logistiky zakázek
  • komunikace s investory

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru stavebnictví / strojírenství, zaměření na TZB
  • technické znalosti a zkušenosti z oblasti vytápění, chlazení, plynu, vody, kanalizace, vzduchotechni­ky
  • základní zkušenosti s AutoCADem
  • řidičský průkaz
  • komunikativní a organizační schopnosti

  • Průběžné vzdělávání v oboru
  • Benefity:
    služební automobil, mobilní telefon a notebook, příspěvky na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a pojištění odpovědnosti, kariérní růst v návaznosti na expanzi firmy, sick days – dny volna pro případ nemoci, slevy na firemní výrobky, příspěvky na volnočasové aktivity, profesní vzdělávání a kurzy.